9 rad na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało i aby twoja i partnerki satysfakcja ze zbliżenia była dużo większa.

Oto parę prostych wskazówek, żeby w twoim łożu zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie produkować hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania wykazały, iż kontakt fizyczny ożywia wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która scala pary ze sobą. Efekt jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może podnieść poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 procent – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słoneczne obniża ilość melatoniny, hormonu, który obniża płodność i apetyt na seks. Opalanie w solarium też tak działa.
3. Organizuj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny i czuły. Zauważyli oni, że filmy miłosne podwyższają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o dziesięć procent. Największym twoim kłopotem będzie wyszukanie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie oraz wzwody są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy zajdzie tego rodzaju konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa napływa większa ilość krwi.

5. Pij ekstrakt z owocu granatu
Każdego dnia wypijaj szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, tadalis
że owoc ten usprawnia przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego sprawia, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Otocz się wonią wanilii

Zapach wanilii skutecznie intensyfikuje transport krwi do członka – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które relaksują i pomagają wyzbyć się zahamowań. Budowa chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej kłopotliwe niż zaopatrywanie się w specyfiki na potencję.
7. Odżywiaj się prawidłowo
Jeżeli facet konsumuje za mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Toteż wskazane jest włączyć do menu sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij także o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w organizmie oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Przestań palić papierosy

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może wywołać zwężenie naczyń krwionośnych, hamując transport krwi do penisa. Pewne doświadczenie dowiodło, że spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, iż erekcje będą bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych ujemnych atrybutach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie viagra tanio