Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce kochać?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co skutkuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może również skutkować osłabieniem mięśni, uszczupleniem masy kostnej oraz zaburzeniami erekcji. Inne choroby, które potencja mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i kłopoty z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, zapytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar zalecany w kuracji prostaty, mogą również powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich używania. Przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek leków na receptę, gruntownie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co musisz wiedzieć o ich działaniu viagra jak też o ich efektach ubocznych.

Styl życia

Spora część ludzi uważa, że niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyczy tylko starszych mężczyzn. Jednakże to nieprawda. Współcześnie sporo mężczyzn w wieku 30-40 lat sygnalizuje problemy z niskim libido. Jednym z powodów tego stanu rzeczy może być niewłaściwy styl życia albo szkodliwe nawyki, takie jak palenie tytoniu, nieodpowiednia dieta, brak snu oraz inne podobne sytuacje. Zastanów się nad zmianą stylu życia, rzuć papierosy, zacznij uprawiać sport i zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna stanowić już problemu.