Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszą erekcję

Znanych jest kilka prostych metod, pozwalających uzyskać mocniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie dostatecznie mocna lub jeżeli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu znajdziesz kilka wskazówek dla siebie.

Podajemy ci kilka łatwych rad, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeżeli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady bez wątpienia ci się przydadzą!

Palenie surowo zabronione

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego kamagra tanio uszczuplenia rozmiarów twojego członka oraz jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. W żółwim tempie i stopniowo powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która zbiera się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, że maleje transport krwi do penisa w czasie seksu. Jeżeli dotąd nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadwyżka tłuszczu w twoim ciele to niezbyt dobra sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej oznacza nadmierne ilości cholesterolu w organizmie, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza ograniczoną zdolność erekcji. Jeśli jesteś grubasem to wykazujesz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przysparza się również do chorób naczyń krwionośnych. Taki stan może też wpływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra tanio być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubym z miękkim penisem – zadbaj o swoją wagę.