Moda która jest dookoła

Dużo pań ma spore kompleksy na punkcie swojej wagi – często nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w rzeczywistości, ale nie ma większego sensu kłamać – całkiem często realia są takie, że w istocie panie mają trochę kilogramów za wiele. Na całe szczęście istnieją bardzo interesujące rozwiązania, które spowodują, iż można wyglądać szczuplej. Ba, w bardzo wielu przypadkach szczupłe kobiety przez beznadziejnie dopasowane ubrania mogą wyglądać na dużo cięższe aniżeli w rzeczywistości. Ubiór to coś istotnego!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html

Bez cienia wątpliwości ubrania powinny być jednokolorowe – naturalnie nikt nie twierdzi, że odpadają przeróżne odcienie takiego samego koloru, bez przesady, w tej kwestii panuje akurat całkowita wolność. Oprócz tego niech barwa naszego wdzianka podkreśli to jaką mamy karnację, wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie oraz bluzka o kolorze beżowym? To słabe połączenie, nie dość, iż wygląda mało korzystnie nawet na chudej kobiecie, to oprócz tego pogrubia.

Zaś w przypadku szerokich ramion należałoby unikać poduszek, najróżniejszych żabotów oraz falban. Jeżeli zaś wchodzą w rachubę wąskie biodra oraz bardzo rozbudowana klatka piersiowa, to należałoby nałożyć na siebie szeroką spódnicę, na dodatek top z dekoltem – w tzw. literę V. Bardzo często kobiety chcą ukryć brzuszek, nie tylko jeśli są w ciąży. W tym celu warto założyć spódniczkę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Choć w ostatnim czasie panuje swoista moda na duże pośladki, to jednakowoż jeżeli jakaś z pań chciałaby takowe ukryć, musi założyć spodnie poniżej naturalnej talii, oczywiście mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. I oprócz tego szpilki – nie są komfortowe, lecz przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
kilka kilogramów mniej.