Untoxin – Czujesz się wiecznie zmęczony oraz niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w role kapsułek. Skutek ten dany jest do brania w terminach prania oraz detoksykacji organizmu ze negatywnych substancji, których nagromadzenie może stanowić skutkiem stosowania niewłaściwej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Dokonuje się zatem na naturalne przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji wagi ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji lekkiej i olejek z korzenia żeń-szenia syberyjskiego oddziałują na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co dokonuje się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Kapsułki należy kupować w trakcie bądź po posiłku, popijając wielką dawką wody. 

Pierwsze efekty używania preparatu Untoxin można dostrzec zaraz po siedmiu dniach z zaczęcia jego zażywania. 

Należy pamiętać o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest alergia na jakiś jego składnik.

Suplementy diety powinny stanowić przestrzegane w temperaturze pokojowej w system naturalny dla młodych dzieci. Zabezpieczać przed światłem i życiem wilgoci. Produkt przeznaczony stanowi dla kobiet dorosłych. Suplement diety nie zapewne stanowić brany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

tani Untoxin

Derminax tanio

Follixin promocja