Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz środka, który rozwiąże ten kłopot i polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą może być chora dieta oraz złe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który poprawia ich styl oraz budowę. Dzięki odpowiednio dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie dodają się zarówno dla osób, jak oraz dla mężczyzn, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż wszystek olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na następujący element włosa:

– biorąc go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Działają w tym zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To tak te punkty decydują o wydajnym funkcjonowaniu lęku oraz uważają znaczące znaczenie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, oraz co za czym idzie, nawet do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso Duo